Stelažai buičiai

Siekiant efektyviausiai išnaudoti nuosavo gyvenamojo namo garažo plotą, buvo pasirinkti Metalsistem stelažai. Šių stelažų pagalba buvo įrengtos lentynos padangų saugojimui bei paprastos metalinėmis lentynos daiktų sandėliavimui.

Vienas 1200 mm pločio modulis skirtas sutalpinti trijų automobilių padangoms, taip pat paskaičiuota ir sudėta pakankamai lentynų, kad būtų galima sandėliuoti visus namų apyvokos daiktus. Šios sandėliavimo lentynos pagamintos iš cinkuoto plieno, o paviršius padengtas papildomu grunto sluoksniu. Lentynų aukštį galima keisti kas 33 mm, tokiu būdu lentynas išdėstysite labai optimaliai, neužstodami langų, elektros jungiklių , pajungimo dėžučių ir kitų vietų.

Gyvenant nuosavame name, garaže daugelis turi kastuvą sniegui ar žemei kasti, grėblį ar šluotą ir begalę kitų įrankių. Tokiems daiktams sandėliuoti buvo pastatyta stelažinė konstrukcija, kuri atstoja spintą. Kadangi visos detalės gaminamos iš metalo, tokia spinta tampa ilgalaikiu gaminiu, nebijančiu mechaninių pažeidimų, tačiau prireikus ją galima paprastai perdaryti į lentynas arba demontuoti ir iš naujo sumontuoti kitose patalpose.

Norintys meistrauti taip pat neliks nuskriausti. Metalsistem stelažai priskiriami prie profesionaliųjų stelažų, jų lentynas galime modifikuoti į darbastalius, po juo pridėti vieną ar kelis stalčius, šalia integruoti spintelę ar lentyną skirtą darbo ir sodo rūbams kabinti. Taip pat labai lengva pritvirtinti perfo sienelę, tereikia virš darbastalio į stovą įkabinti 2 sijas ir prie jų prisukti sienelę. Stelažai gali būti surenkami ir išrenkami daugybę kartų.

Tiksli stelažų kaina skaičiuojama individualiai.