Lentynos įvairaus tipo parduotuvėms

Turite viziją, norite išsiskirti, bet nežinote kaip tai padaryti? Esate būtent ten, kur visa tai virsta realybe. Naudojant Metalsistem 1-2-3 serijos stelažus galima įrengti bet kokio tipo parduotuvę, galerijoje rasite daugybę pavyzdžių iš jau įgyvendintų projektų. Šiuos stelažus galima dažyti bet kokia pasirinkta spalva, miksuoti stovų ir uždengimų spalvas, metalinius lentynų uždengimus pakeisti spalvotais plastikiniais, įvairių spalvų baldine plokšte, klijuota jūrine fanera (bakalitu) ar net stiklu. Jei stilius nereikalauja ypatingo grožio, galima statyti nedažytus cinko spalvos stovus, o lentynų spalvą derinti prie sienų, lubų ar kitų elementų. Naudojant šio tipo stelažus buvo įrengtas ne vienas profesionalios kosmetikos salonas inHair, dalis maisto prekių tinklo Aibė, itin daug Vynotekos parduotuvių visoje Lietuvoje, viskio baras King &Mouse, Viskio krautuvėlė, Gėrimų guru, Vynopolio parduotuvė ir daugelis kitų nepaminėtų objektų.

Dažniausiai pasirenkami 200, 250 arba 300 cm aukščio stovai, lentynos gylis 32, 40 arba 50 cm. Išskirtinais atvejais renkamasi 60, 70 arba 80 cm gylio lentynos. Lentynų skaičius modulyje priklauso nuo eksponuojamų prekių dydžio ir stovo aukščio.

Metalsistem stelažai pasižymi stabilumu, ilgaamžiškumu – visos detalės gaminamos iš cinkuoto plieno, papildomai dengiamos gruntu, kas užtikrina dar geresnes eksploatacines savybes. Stelažai neturi aštrių kampų, todėl galėsite būti ramūs, jog Jūsų klientai bei darbuotojai nesusižeis ir nesugadins produkcijos laikomos šiose lentynose. Lentynos aukštis gali būti keičiamas kas 33 mm, o tai leidžia pilnai išnaudoti lentynų tarpus.

Jei norite kuo geriau išplanuoti patalpas, bet nežinote kaip tai padaryti – susisiekite su mumis, mes atvyksime į vietą, pamatuosime, patarsime, viską operatyviai pristatysime ir sumontuosime.