Stelažai buičiai

stelazai garazuiSiekiant efektyviausiai išnaudoti nuosavo gyvenamojo namo garažo plotą, buvo pasirinkti Metalsistem stelažai. Šių stelažų pagalba buvo įrengtos lentynos padangų saugojimui bei paprastos metalinėmis lentynos daiktų sandėliavimui.

Vienas 1200 mm pločio modulis skirtas sutalpinti trijų automobilių padangoms, taip pat paskaičiuota ir sudėta pakankamai lentynų, kad būtų galima sandėliuoti visus namų apyvokos daiktus.

Šios sandėliavimo lentynos pagamintos iš nerūdijančio plieno, o paviršius padengtas cinku. Lentynų aukštį galima keisti kas 25 mm, tokiu būdu lentynas išdėstysite labai optimaliai, neužstodami langų, elektros jungiklių ar dėžučių ir kitų vietų.

stelazai sandeliukuiGyvenant nuosavame name, garaže daugelis paprastai turi kastuvą sniegui ar žemei kasti, grėblį ar šluotą ir begalę kitų įrankių. Tokiems daiktams sandėliuoti buvo pastatyta stelažinė konstrukcija, kuri atstoja spintą. Kadangi visos detalės gaminamos iš metalo, tokia spinta tampa ilgalaikiu gaminiu, nebijančiu mechaninių pažeidimų, tačiau prireikus ją galima paprastai perdaryti į lentynas arba demontuoti ir iš naujo sumontuoti kitose patalpose.

Tiksli stelažų kaina skaičiuojama individualiai.