Lentynos įvairaus tipo parduotuvėms

zidiniu ir kaminu parduotuve uab degisMetalsistem serijos Super 1-2-3 stelažai parduotuvių bei jų sandėlių įrengimui. Stelažai labai lengvai montuojami, nereikia jokių papildomų tvirtinimo elementų – varžtų, veržlių, kniedžių ir t.t. Lentynas galima sumontuoti ir išardyti daugybę kartų. Stelažus galima nudažyti bet kokia spalva, metalinius lentynų uždengimus galima pakeisti į plastikinius, medinius arba stiklinius.

Metalsistem stelažai pasižymi stabilumu, ilgaamžiškumu – visos detalės gaminamos iš cinkuoto nerūdijančio plieno, papildomai dengiamos gruntu, kas užtikrina dar geresnes eksploatacines savybes. Stelažai neturi aštrių kampų, todėl galėsite būti ramūs, jog Jūsų klientai bei darbuotojai nesusižeis ir nesugadins produkcijos laikomos šiose lentynose. Lentynos aukštis gali būti keičiamas kas 25 mm, o tai leidžia pilnai išnaudoti lentynų tarpus.

Jei norite kuo geriau išplanuoti patalpas, tačiau nežinote kaip tai padaryti – susisiekite su mumis, mes Jums parengsime projektą, gaminius operatyviai pristatysime ir sumontuosime.

Tiksli stelažų kaina skaičiuojama individualiai.